Barevná lesní svatba pod Břesteckou skalou

Něco takového jsem měl v plánu už dlouho. Břestecká skála je jedním z ikonických a nádherných míst Buchlovských hor a vždycky jsem si přál na ní nafotit sérii svatebních fotografií. Když mi Aduš s Lubošem řekli, že budou mít svatbu u turistické chaty Pod břesteckou skalou, hned mě napadlo, kde bychom mohli nafotit novomanželské portréty. A klaplo to!

Aduš je povoláním grafička a extrovert, i proto pojala svůj svatební den vizuálně netradičně. Pro svatební hosty si vymyslela dekorace využívající kombinace mnoha barev v lehce extrovertním, přesto stylovém provedení. Společně s Lubošem si pro svatební obřad vybrali jedno z nejkrásnějších míst ve Chřibech, turistickou chatu uprostřed chřibských lesů, kterou najdete pod Břesteckou skalou. Spojení vizuálně barevné svatby a krásné lokality uprostřed lesů doplnila nevěstina kamarádka Lenka parádním a zároveň chutným sladkým barem a celé to bylo dohromady pastva nejen pro oči.

Já jsem nejvíc vděčný za energii a odvahu, kterou Aduš s Lubošem investovali do výstupu na Břesteckou skálu. Břestecká skála byla krásně vidět z místa svatebního obřadu a je symbolem celého údolí. Den před svatbou jsem našel sice krátkou, ale o to prudší cestu do skal a doufal, aby v sobotu nepršelo. O to větší radost jsem měl, když v sobotu bylo bezvadné počasí, tak akorát na svatbu – ani moc horko, ani moc zima. Po cestě nahoru jsme udělali pár fotek, což nebylo v prudkém lesním terénu vůbec snadné. Nakonec jsme dorazili do skal a z té nejvyšší se nám naskytl úžasný výhled nejen na údolí řeky Moravy, ale hlavně na místo svatebního obřadu. Jak stylové! A že je to všechno pravda, že se ti dva mají opravdu rádi a vše bylo, jak má být, se můžete přesvědčit z následujících fotografií. Užijte si to a třeba si někdy udělejte taky výlet nahoru na Břesteckou skálu.

 Svatební fotograf Martin Kup
 Svatební květiny Květinářství Žaneta
 Svatební dort a sladký bar Lenka – Maggies Baking
  Vlasy a vizáž Lenka Polášková
  Čelenka a dekorace dílem nevěstiným
 Místo Turistická chata Pod Břesteckou skalou

 

Hledáte svatebního fotografa? Už nehledejte…
Pošlete nezávazný dotaz nebo poptávku!

 

Moc díky za návštěvu! Pokud se vám fotografie líbily, potěší je váš „lajk“, tweet nebo komentář níže. Sledujte mě přes Facebook - tlačítko „To se mi líbí“ dole na stránce, Twitter - tlačítko „Follow“ dole na stránce, Instagram, Google Plus, Flickr, Pinterest nebo odběrem RSS kanálu nových příspěvků.

Komentovat

Prosím opravte formulář

vyžadováno*

Kontrolní matematická otázka (ochrana proti robotům) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.