Ceník fotografování svatby, portrétů, událostí, fotokoutek, fotobudka

Hledáte spolehlivého a zkušeného fotografa, který vám nafotí stylové svatební fotografie? Nepotřebujete stovky obyčejných fotografií, radost vám udělá raději menší sada hezkých fotografií? Jste ochotni věnovat společnému fotografování čas a energii? Pokud ano, pak i já rád věnuji svoji energii a invenci do nafotografování vaší svatby. Dál už nehledejte, právě jste našli svého svatebního fotografa! 🙂

 

Svatební den fotografuji jako příběh tak, aby vám i po mnoha letech vesele, dojemně a věrně vyprávěl průběh svatebního dne. Fotografie mají filmový nádech a nejlépe vypráví svůj příběh v kvalitní fotoknize, kterou vám v případě vašeho zájmu rád vytvořím. Jak vypadají hotové svatební fotografie, můžete vidět na ukázce svatebních fotografií - klikněte na obrázky níže nebo v albu svatebních fotografií.

Ukázkové fotogalerie ze svatebního fotografování

Fotografování svatby

Fotografování rozlučky se svobodou
Osobní konzultace před akcí, 100 upravených fotografií (úprava fotografií z digitálního negativu RAW), 1 USB flash disk s fotografiemi v tiskové kvalitě ve formátu JPEG, časově cena obsahuje 6 hodin fotografa na rozlučce, 6 hodin grafických a jiných prací. Cena nezahrnuje ubytování a cestovní náklady (cena viz. níže), které jsou kalkulovány individuálně dle vzdálenosti. Vícepráce a další náklady jsou účtovány dle ceníku. Fotografování rozlučky se svobodou je zajištěno 2 profesionálními fotoaparáty.
cena
  Na dotaz
Celodenní fotografování svatby - bronzový balíček
Osobní konzultace před svatbou, minimálně 200 upravených fotografií - (úprava fotografií z digitálního negativu RAW, ořez), 60 vyvolaných fotografií na archivní fotopapír, privátní online fotogalerie z upravených fotek, video slideshow z vybraných fotek, dřevěný dárkový box s USB flash diskem, časově cena obsahuje 12 hodin fotografa na svatbě, 36 hodin grafických a jiných prací. Cena nezahrnuje ubytování a cestovní náklady (cena viz. níže), které jsou kalkulovány individuálně dle vzdálenosti. Vícepráce a další náklady jsou účtovány dle ceníku. Svatební fotografování je zajištěno 2 profesionálními fotoaparáty. V případě potřeby je možné zapůjčit fototiskárnu pro tisk fotografií na místě svatby.
cena
  Na dotaz
Celodenní fotografování svatby - stříbrný balíček
Bronzový balíček + prémiová fotokniha zahraniční výroby s listy z fotografického papíru.
cena
  Na dotaz
Celodenní fotografování svatby - zlatý balíček
Stříbrný balíček + 2 hodiny provozu fotobudky s neomezeným tiskem fotek, rekvizitami a fotopozadím.
cena
  Na dotaz
Celodenní fotografování svatby - platinový balíček
Zlatý balíček + 2 hodiny předsvatebního fotografování ála rande.
cena
  Na dotaz

Svatební fotokoutek - fotobudka FOTOVOKO s neomezeným tiskem fotek

Fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na místě - skvělá zábava i památka v podobě fotografie vytištěné přímo na místě
Co je fotobudka? Fotobudka je zařízení pro fotografování skupinových selfies. Žádným jiným způsobem neuděláte tak vtipné fotky, jaké vzniknou ve svatební fotobudce/fotokoutku! Zábava ve fotokoutku strhne všechny svatební hosty, i ty, co se neradi fotí. Během focení se hosté vidí na dotykovém monitoru a ihned po fotografování dostanou vytištěnou fotografii. Fotokoutek zajistí minimálně na 2 hodiny zábavu pro svatební hosty, zároveň si ze svatby odnesou hezkou a vtipnou památku v podobě vytištěné fotografie. Služba obsahuje fotografování ve fotokoutku s rekvizitami a s okamžitým neomezeným tiskem fotografií (10x15cm), logo akce v rohu fotografie, publikování na Facebook. Provoz fotokoutku 2 hodiny, každá další hodina +1.990 Kč/hod. Cena platí pouze při objednání ke svatebnímu fotografování, pokud tato služba už není součástí svatebního balíčku.

FotokoutekFotokoutekFotokoutek
+ 6.990 Kč

Luxusní svatební fotoknihy

Svatbu fotografuji jako příběh a mé fotografie nejlépe vyzní ve fotoknize s listy z kvalitního archivního fotopapíru.

PREMIUM - Prémiová fotokniha 28x19 cm, fotopapír, kožená vazba, 120 měkkých stran
Cena obsahuje přípravu a zalomení obsahu, fotoknihu zahraniční výroby s imitací kožené vazby, měkké listy z kvalitního fotopapíru.
+ 4.990 Kč
TRIPTYCH - Luxusní velkoformátová fotokniha 40x30 cm + 2 fotoknihy 20x15 cm, fotopapír, textilní vazba, 40 tvrdých stran
Sada obsahuje jednu velkou fotoknihu pro novomanžele a dvě menší fotoknihy pro rodiče, sourozence či prarodiče. V ceně je zahrnuta příprava a zalomení obsahu, 3 fotoknihy zahraniční výroby v textilní vazbě, tvrdé vnitřní listy jsou z kvalitního fotopapíru.
+ 9.990 Kč
AKTIK - Luxusní velkoformátová fotokniha 40x30 cm s dřevenou vazbou a vygravírovanými jmény, fotopapír, 40 tvrdých stran
Cena obsahuje přípravu a zalomení obsahu, fotoknihu zahraniční výroby v dřevěné vazbě s vygravírovaným textem, zabalené v dřevěné kazetě s vygravírovaným textem, tvrdé listy z kvalitního fotopapíru.
+ 9.990 Kč

Doplňkové služby ke svatební fotografii

+ zapůjčení Polaroidu, Fuji Instax Wide/Mini ve svatební den
Zapůjčení fotoaparátu pro instantní tisk fotografií - Polaroid 600, Fuji Instax Wide, Fuji Instax Mini.
cena
  Na dotaz
+ 50 upravených fotografií
Dalších 50 upravených fotografií ze svatebního dne, úpravy digitálního negativu RAW, retuše, tónování, časově 10 hodin grafických prací.
+ 4.990 Kč
+ fotografování mimo svatební den včetně úprav
Fotografování 20 fotografií - například svatební portréty v exteriérech pár dní po svatbě, pokud se ve svatební den novomanželé chtějí věnovat svatebním hostům; nebo fotografie svatebního aranžmá, květin, oblečení, parfémů, doplňků den před svatbou; včetně úprav digitálního negativu RAW, retuše, tónování, časově 3 hodiny práce v terénu, 5 hodin grafických prací. Cena nezahrnuje ubytování a cestovní náklady (cena viz. níže), které jsou kalkulovány individuálně dle vzdálenosti.
+ 3.990 Kč
+ vyhledání unikátních exteriérů
Pokud nevěsta a ženich nemají svá oblíbená místa pro fotografování v exteriérech, je možné se domluvit a fotograf den či pár dní před svatbou osobně vyhledá a ověří vhodné lokality. Cílem je najít originální lokality, které se neobjevují často na svatebních fotografiích v daném kraji a odpovídají představě nevěsty a ženicha. Cena nezahrnuje ubytování a cestovní náklady (cena viz. níže), které jsou kalkulovány individuálně dle vzdálenosti.
+ 2.190 Kč
+ vizážistka - foto make-up
Líčení jedné osoby profesionální vizážistkou před fotografováním. (Další možnosti - svatební zkouška líčení 490 Kč; Líčení nevěsty ve svatební den 990 Kč + 490 Kč další osoba, např. maminka, svědkyně, atd.)
+ 490 Kč
+ cestovní náklady
Cestovní náklady nejsou zahrnuty v ceně, vzhledem k fotografování po celé ČR a Evropě jsou kalkulovány individuálně dle domluvy s klientem. K ceně za kilometr se počítá také čas fotografa strávený na cestách a prostoje dle jeho hodinové sazby.
+ 10 Kč / km
Hodina práce navíc - hodinová sazba víkend, státní svátek
Hodinová sazba je základem pro veškeré cenové kalkulace a vícepráce (např. fotografování noční veselky, fotografování aranžmá, svatebního oblečení a doplňků den předem, prostoje fotografa na zakázce, atp.).
+ 700 Kč / hod.
Hodina práce navíc - hodinová sazba pondělí až pátek
Hodinová sazba je základem pro veškeré cenové kalkulace a vícepráce (např. fotografování noční veselky, fotografování aranžmá, svatebního oblečení a doplňků den předem, prostoje fotografa na zakázce, atp.).
+ 500 Kč / hod.

Ostatní svatební služby - svatební dort, sladký bar, květiny, koordinátor

Svatební dort a sladký bar
Zajištění svatebního dortu a sladkého baru včetně květinového aranžmá u renomované a ověřené svatební cukrářky.
cena
  Na dotaz
Svatební květinová výzdoba
Zajištění svatební kytice a květinové výzdoby u renomované a ověřené svatební floristky.
cena
  Na dotaz
Svatební koordinátor
Buďte v pohodě se svatebním koordinátorem! • Svatební koordinátor pozvedne úroveň vašeho báječného svatebního dne • Zatímco vy organizujete svatbu obvykle jednou za život, koordinátor každý týden • Zná slabá místa organizace svatebního dne, které mohou snoubenci snadno přehlédnout • Pomůže předejít omylům a faux pas, které mohou zcela zkazit vaši náladu, znehodnotit váš svatební den, investici do fotografií či videa • Svědek a svědkyně jsou vaši nejbližší přátelé - dovolte jim svatbu si užít s vámi, namísto starostí s plánováním a koordinací svatby • Svatební koordinátor vám může ušetřit peníze a nervy výběrem vhodných a vyzkoušených dodavatelů • Koordinátor zhodnotí vaši svatební investici - vyladěním i těch nejdrobnějších detailů povýší úroveň svatby a svatební hosté budou mít dojem, že se účastní mnohem dražší svatby
+ 6.990 Kč
Nechejte se stylově vyfotit v krajině, ve městě, v bytě, na vaší chalupě, kdekoliv. Fotografování portrétů probíhá 2 až 3 hodiny, dle požadavků klienta, typu a počtu míst, změny oblečení, atd. Abyste na fotografii vypadali dokonale, doporučuji před fotografováním návštěvu vizážistky a kadeřnice. Jen tak je možné dosáhnout perfektního výsledku a vzhledu na fotografii. V případě potřeby je možné se domluvit se stylistkou, která vám pomůže vybrat či zajistit vhodné oblečení a doplňky.

Portrétní fotografie
Fotografování portrétů v exteriérech. Cena za jednu upravenou fotografii, minimální odběr je 5 upravených fotografií (úpravy digitálního negativu RAW, retuše, tónování).
350 Kč / kus
Balíček fotografování 10 fotografií
Fotografování 10 fotografií v exteriérech, včetně úprav digitálního negativu RAW, retuše, tónování, časově 8,5 hodin práce.
2.990 Kč
PREMIUM - Prémiová fotokniha 28x19 cm, fotopapír, kožená vazba, 120 měkkých stran
Cena obsahuje přípravu a zalomení obsahu, fotoknihu zahraniční výroby s imitací kožené vazby, měkké listy z kvalitního fotopapíru.
+ 4.990 Kč
TRIPTYCH - Luxusní velkoformátová fotokniha 40x30 cm + 2 fotoknihy 20x15 cm, fotopapír, textilní vazba, 40 tvrdých stran
Sada obsahuje jednu velkou fotoknihu a dvě menší fotoknihy pro rodiče, sourozence či prarodiče. V ceně je zahrnuta příprava a zalomení obsahu, 3 fotoknihy zahraniční výroby v textilní vazbě, tvrdé vnitřní listy jsou z kvalitního fotopapíru.
+ 9.990 Kč
AKTIK - Luxusní velkoformátová fotokniha 40x30 cm s dřevenou vazbou a vygravírovanými jmény, fotopapír, 40 tvrdých stran
Cena obsahuje přípravu a zalomení obsahu, fotoknihu zahraniční výroby v dřevěné vazbě s vygravírovaným textem, zabalené v dřevěné kazetě s vygravírovaným textem, tvrdé listy z kvalitního fotopapíru.
+ 9.990 Kč
Vizážistka - foto make-up
Líčení jedné osoby profesionální vizážistkou před fotografováním.
490 Kč
Cestovní náklady
Cestovní náklady nejsou zahrnuty v ceně, vzhledem k fotografování po celé ČR a Evropě jsou kalkulovány individuálně dle domluvy s klientem. K ceně za kilometr se počítá také čas fotografa strávený na cestách a prostoje dle jeho hodinové sazby.
10 Kč / km
Nejlíp je mým fotografiím v krásné a kvalitní fotoknize, kterou si můžete vzít kdykoliv do ruky a listovat svými vzpomínkami u dobrého jídla a pití. Fotokniha je ideálním dárkem pro partnera, rodiče, sourozence, prarodiče.

PREMIUM - Prémiová fotokniha 28x19 cm, fotopapír, kožená vazba, 120 měkkých stran
Cena obsahuje přípravu a zalomení obsahu, fotoknihu zahraniční výroby s imitací kožené vazby, měkké listy z kvalitního fotopapíru.
+ 4.990 Kč
TRIPTYCH - Luxusní velkoformátová fotokniha 40x30 cm + 2 fotoknihy 20x15 cm, fotopapír, textilní vazba, 40 tvrdých stran
Sada obsahuje jednu velkou fotoknihu a dvě menší fotoknihy pro rodiče, sourozence či prarodiče. V ceně je zahrnuta příprava a zalomení obsahu, 3 fotoknihy zahraniční výroby v textilní vazbě, tvrdé vnitřní listy jsou z kvalitního fotopapíru.
+ 9.990 Kč
AKTIK - Luxusní velkoformátová fotokniha 40x30 cm s dřevenou vazbou a vygravírovanými jmény, fotopapír, 40 tvrdých stran
Cena obsahuje přípravu a zalomení obsahu, fotoknihu zahraniční výroby v dřevěné vazbě s vygravírovaným textem, zabalené v dřevěné kazetě s vygravírovaným textem, tvrdé listy z kvalitního fotopapíru.
+ 9.990 Kč
Tisk fotografie 10x15 cm
Kvalitní tisk na lesklý nebo matný profesionální fotopapír. K jedné tiskové zakázce se účtuje manipulační poplatek 150 Kč.
6,00 Kč
Tisk fotografie A4 21x30 cm
Kvalitní tisk na lesklý profesionální fotopapír Fujifilm CA Supreme. K jedné tiskové zakázce se účtuje manipulační poplatek 150 Kč.
60 Kč
Ideální spojení zábavy, propagace a marketingu, pro firemní akce, plesy, festivaly, majálesy, sportovní turnaje, závody, akce, rodinné oslavy, kongresy, školení, prezentační a promo akce, výstavy, veletrhy. Focení probíhá zcela automaticky bez přítomnosti fotografa, takže odpadá tradiční stres před fotografem a výsledkem je spousta zábavy při společném fotografování. Zajistím fotokoutek FOTOVOKO (či fotobudku) na každou akci, dle vašich potřeb kdekoliv po České republice. V případě zájmu mě kontaktujte pro individuální kalkulaci.

Fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na místě - skvělá zábava, marketing i památka v podobě tištěné fotografie z akce
Fotografování ve fotokoutku s rekvizitami a s okamžitým tiskem fotografií (10x15cm/13x18cm), logo na fotografii, publikování na sociální sítě. Pro nabídku na míru mě kontaktujte. Ke svatebnímu fotografování je fotokoutek za zvýhodněnou cenu, viz záložka Svatební fotografie.

FotokoutekFotokoutekFotokoutek
Hodinová sazba - víkend, státní svátek
Hodinová sazba je základem pro veškeré cenové kalkulace a vícepráce.
700 Kč / hod.
Hodina sazba - pondělí až pátek
Hodinová sazba je základem pro veškeré cenové kalkulace a vícepráce.
500 Kč / hod.
Cestovní náklady
Cestovní náklady nejsou zahrnuty v ceně, vzhledem k fotografování po celé ČR a Evropě jsou kalkulovány individuálně dle domluvy s klientem. K ceně za kilometr se počítá také čas fotografa strávený na cestách a prostoje dle jeho hodinové sazby.
10 Kč / km

  Pošlete nezávazný dotaz nebo poptávku!
Fotografuji kdekoliv v České republice i Evropě

Ceny jsou uvedeny včetně DPH 21%.