Fotobazar – objektivy, telekonvertory, blesky

Z důvodu nevyužití či přechodu na jiný systém nabízím k prodeji použité objektivy Nikon Nikkor 24-120mm f/4G AF-S ED VR, teleobjektiv Sigma 70-200mm f/2.8 EX DG APO pro Sony/Minolta těla, Nikon Nikkor 50mm f/1.8G, Minolta 50mm f/1.4 RS pro Sony/Minolta těla, telekonvertor Sigma AF EX APO 1.4x DG pro Sony/Minolta těla, systémový blesk Sony HVL-F56AM.

Prodám objektiv Nikon Nikkor 24-120mm f/4G AF-S ED VR pro fotoaparáty Nikon

Prodám mírně používaný nejlepší cestovní objektiv Nikon Nikkor 24-120mm f/4G AF-S ED VR pro plnoformátové zrcadlovky Nikon se stabilizací, stav jako nový, obal objektivu prakticky nenese známky používání, včetně sluneční clony, látkového pouzdra a krabice. Průměr filtru 77mm, váha 710g.

Cena 18.490 Kč vč. dopravy v ČR (nový koupíte od 24.000 Kč výše).
Více informací na webu Nikon. Pro další informace mě kontaktujte.


Prodám objektiv Nikon Nikkor 50mm f/1.8G pro fotoaparáty Nikon

Prodám mírně používaný objektiv Nikon Nikkor 50mm f/1.8G pro plnoformátové zrcadlovky Nikon, stav jako nový, obal objektivu nenese známky používání, včetně sluneční clony a látkového pouzdra. Průměr filtru 58mm, váha 185g.

Cena 4.990 Kč vč. dopravy v ČR (nový koupíte od 5.700 Kč výše).
Více informací na webu Nikon. Pro další informace mě kontaktujte.


Prodám telekonvertor Sigma AF EX APO 1.4x DG pro fotoaparáty Sony/Minolta

Prodám telekonvertor Sigma AF EX APO 1.4x DG pro Sony/Minolta DSLR, stáří 9 let, 100% funkční, bez poškození. Ideální a kompatibilní pro použití s výše nabízeným teleobjektivem – získáte ohnisko 98-280mm.

Cena 3.500 Kč vč. dopravy v ČR (nový koupíte od 6.200 Kč výše).  Pro další informace mě kontaktujte.


Prodám systémový blesk Sony HVL-F56AM

Prodám systémový blesk Sony HVL-F56AM, nese známky používání, přední červené plexi je mírně poškrábané, nemá to však vliv na funkci blesku, vše je zohledněno v ceně.

Blesk byl ve své době druhý nejvýkonnější systémový blesk od Sony (směrné číslo 56 při 105 mm objektivu a ISO 100). Je opatřen 3D hlavou pro ideální natočení hlavy. Podporuje technologie ADI, TTL, fast-sync i plně manuální režim. Může být bezdrátově odpálen vestavěný bleskem na těle DSLR nebo jiným systémovým bleskem. Při použití se zoom objektivem automaticky upravuje ohniskovou vzdálenost pro optimální výkon výbojky, součástí hlavy je i širokoúhlá rozptylka (17 mm). Blesk je digitální, na zadní straně display s možností plného podsvícení. Na boku těla konektor pro kabelové dálkové odpálení a další pro externí napájení.

Cena 4.990 Kč vč. dopravy v ČR (nový koupíte od 15.000 Kč výše).  Pro další informace mě kontaktujte.


 

Moc díky za návštěvu! Pokud se vám fotografie líbily, potěší je váš „lajk“, tweet nebo komentář níže. Sledujte mě přes Facebook - tlačítko „To se mi líbí“ dole na stránce, Twitter - tlačítko „Follow“ dole na stránce, Instagram, Google Plus, Flickr, Pinterest nebo odběrem RSS kanálu nových příspěvků.

Komentovat

Prosím opravte formulář

vyžadováno*

Kontrolní matematická otázka (ochrana proti robotům) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.