Nabídka: 10 parádních portrétů v jarní přírodě Chřibů

Nechejte se s partnerem či rodinou nafotit v úžasném prostředí jarních Chřibů. Za cenu 2.999 Kč obdržíte 10 vytištěných fotografií 13×18 cm a náhledy v digitální podobě pro publikování na sociálních sítích. Počet termínů je limitovaný, neváhejte, objednejte se hned.

Podmínkou pro účast je využití služeb profesionální vizážistky a kadeřnice těsně před focením, které bude probíhat vždy 2 hodiny před západem slunce v okolí hradu Buchlov (začátek května, případně polovina dubna, od 17:00 do 20:00 hod.). Každý den se budu věnovat jen jednomu klientovi, proto je počet termínů omezený. Pokud budete chtít připravit též kytici či stylový věneček z přírodních květů, zajistí vám je Květinářství Žaneta, jejíž práci vidíte na fotografii nabídky. Těším se na viděnou u Buchlova

Moc díky za návštěvu! Pokud se vám fotografie líbily, potěší je váš „lajk“, tweet nebo komentář níže. Sledujte mě přes Facebook - tlačítko „To se mi líbí“ dole na stránce, Twitter - tlačítko „Follow“ dole na stránce, Instagram, Google Plus, Flickr, Pinterest nebo odběrem RSS kanálu nových příspěvků.

Komentovat

Prosím opravte formulář

vyžadováno*

Kontrolní matematická otázka (ochrana proti robotům) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.