Ranní rande na jachtě

Blíží se další slunný den, opar tančí nad vodní hladinou, v níž se zrcadlí vycházející slunce. Pavouk tká novou pavučinku, na které jako korálky visí první kapky ranní rosy. Na vodě se houpá krásná jachta, jež jako zkrocená divoká kobyla čeká spoutána v přístavu na svůj okamžik. Místo na rande jako dělané… račte nastoupit a užít si jízdu po jemně zčeřené hladině života společně s Lindou a Petrem.

„Lindu a Petra známe už delší dobu a věděli jsme, že výsledkem videa nebude žádné sladké „love story“. Jejich společnou vášní je yachting. Tedy šlo nám o to, zachytit tuhle jednu podstatnou část jejich života, kterému věnují každý víkend v sezoně včetně dovolených. I tak je kolem jachtařů něco tajemného, stejně jako na jejich lásce. Lindo & Petře, ať Vám tedy fouká šťastný vítr a jste stále na jedné lodi!”, píšou o svém videu manželé Horejšovi.

  Camera Veronika & Michal Horejšovi – horejsovi.com
  Edit Veronika Horejšová
  Music Vincent Lee – With A Piece Of Chalk

Moc díky za návštěvu! Pokud se vám fotografie líbily, potěší je váš „lajk“, tweet nebo komentář níže. Sledujte mě přes Facebook - tlačítko „To se mi líbí“ dole na stránce, Twitter - tlačítko „Follow“ dole na stránce, Instagram, Google Plus, Flickr, Pinterest nebo odběrem RSS kanálu nových příspěvků.

Komentovat

Prosím opravte formulář

vyžadováno*

Kontrolní matematická otázka (ochrana proti robotům) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.