Svatební video LA ♥ JACK z dílny Horejšových

Opět fantastické video z nádherné svatby, ke kterému autoři Veronika a Michal Horejšovi uvádí: „Lenka (LA) nás pro zachycení jejich svatby doslova „ukecala“. Od prvního setkání s nimi jsme však kývnutí na spolupráci nelitovali a začínali se těšit…”

„Dneska nelitujeme jediné minuty strávené s nimi a s dětmi. Kuba, Verunka a Fík okořenili celý den svým úžasným pohledem na svět, svou představivostí a čistou láskou, kterou mají k tátovi a k Lence. Jejich hlášky nás baví dodnes a zařadili se tak do našeho každodenního života. LA a Jackovi přejeme, ať se pořád mají tolik rádi, aby neztráceli svou obdivuhodnou trpělivost a respekt vůči sobě a svým blízkým a v neposlední řadě humor a lehkost s jakou k životu přistupují. Jste bezvadní!”

Hlavní kamery Veronika a Michal Horejšovi, horejsovi.com
Vedlejší kamera Martin Cigánek, martinciganek.cz
Edit Veronika Horejšová
Fotografie everbay.co
Místo Praha, Colloredo Mansfeld palace, Meet Factory
Hudba Jose Gonzalez – Stay alive, Parov Stelar – Booty swing

Moc díky za návštěvu! Pokud se vám fotografie líbily, potěší je váš „lajk“, tweet nebo komentář níže. Sledujte mě přes Facebook - tlačítko „To se mi líbí“ dole na stránce, Twitter - tlačítko „Follow“ dole na stránce, Instagram, Google Plus, Flickr, Pinterest nebo odběrem RSS kanálu nových příspěvků.

Komentovat

Prosím opravte formulář

vyžadováno*

Kontrolní matematická otázka (ochrana proti robotům) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.