Svatební videoklip Julie & Phila

Atmosféra Středozemí, kopec pozitivních emocí, sympatický a stylový svatební pár, spousta dojemných okamžiků, krásný západ slunce na Kypru – to vše a mnohem více najdete v tříminutovém videoklipu ze svatby Julie a Phila.

„Když jsem prvně viděl Julii a Phila, bylo na nich ihned poznat, že se mají neskutečně rádi. Že jsem se nemýlil, se mi potvrdilo během svatebního dne. I jejich kamarádka Lucie mi během fotografování svatby pošeptala, že je úžasné pozorovat, jak z Julie a Philipa jejich vzájemná láska a úcta září. Že to není nic předstíraného. Lucčiny slova mohu jen podepsat a přesvědčit se o tom můžete v jejich svatebním klipu. Děkuji za možnost zúčastnit se vaší svatby, přeju Vám ze srdce jen to nejlepší!”, uvádí ke svatebnímu videu svatební fotograf Martin Kup.

  Lokalita Perivolia, Kypr
  Fotograf Martin Kup
Music Tenishia – Memory of a dream

Moc díky za návštěvu! Pokud se vám fotografie líbily, potěší je váš „lajk“, tweet nebo komentář níže. Sledujte mě přes Facebook - tlačítko „To se mi líbí“ dole na stránce, Twitter - tlačítko „Follow“ dole na stránce, Instagram, Google Plus, Flickr, Pinterest nebo odběrem RSS kanálu nových příspěvků.

Komentovat

Prosím opravte formulář

vyžadováno*

Kontrolní matematická otázka (ochrana proti robotům) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.